Villamos
menetrend
megállók, időpontok
menetrend
megállók, időpontok
menetrend
megállók, időpontok
jegy-, és bérlet
értékesítés
VÁGÁNYZÁR
2019. október 29-én (kedd) üzemkezdettől 2019. október 30-án (szerda) üzemzárásig
a Tisza Lajos krt. Mérey utca és Dugonics tér közötti szakaszán a közös közösségi közlekedési sávban
aszfaltburkolat javítási munkákat végeznek, amely munkálatok érintik a 3-as, a 3F-es,
a 4-es villamos vonalat, a 8-as és a 10-es jelzésű trolibusz vonalakat, valamint a Volánbusz Zrt.
20-as, 24-es, 32-es, 74-es, 76-os, 76Y-os járatait is.
A munkálatok ideje alatt Tarján vá. – Anna-kút között villamosok, Anna-kút – Vadaspark/Kecskés
között villamospótló autóbuszok, valamint Vadaspark – Fonógyári út között
szintén villamosok közlekednek. A 3-3F-es jelzésű, valamint a 4-es jelzésű villamosok és
villamospótló autóbuszok közötti átszállási kapcsolatot az Anna-kút (Tisza Lajos krt.),
illetve az Anna-kút (Kálvin tér) megállóhelyeken biztosítunk. A 3F-es jelzésű villamosok
és a 3-3F jelzésű villamospótló autóbuszok közötti átszállási kapcsolatot a Vadaspark
villamos megállóhelyen, illetve a Vadaspark (Textilgyári út) autóbusz megállóhelyen biztosítunk.
A járatok közötti átszálláskor (a 3/3F/4-es vonali villamosok és a villamospótló autóbuszok között) az
előre váltott, és a járművezetőnél vásárolt menetjegyek a vonal teljes hosszában történő utazásra
érvényesek. Az átszállások után a jegy másik felét is érvényesíteni kell.
A vágányzárhoz kapcsolódóan a villamospótló autóbuszok, valamint a 8-as és 10-es trolibuszok
Anna-kút irányban a Dugonics tér (Tisza Lajos krt.) megállóhelyet, valamint a Tisza Lajos krt.
(Károlyi utca) megállóhelyet nem érintik.
A 8-as és 10-es vonali trolibusz járatok szintén módosított menetrend szerint közlekednek
Makkosház / Tarján, Víztorony tér végállomás és Klinikák végállomás között.
A gördülékenyebb közlekedés érdekében a munkálatok ideje alatt a Volánbusz Zrt. által közlekedtetett
„20” és „24” jelzésű autóbuszok Dugonics tér irányban az Anna-kút (Tisza Lajos krt.) megállóhely helyett
a régi Kálvin téri autóbusz megállóhelyet, valamint Glattfelder Gyula tér irányban a régi Anna-kút
megállóhelyet fogják használni. Az érintett 20, 24, 32, 74, 76, 76Y jelzésű autóbuszok a Tisza Lajos
körúti közös közösségi közlekedési sáv helyett szintén a közúti sávban fognak közlekedni.
Kérjük Tisztelt Utasainkat, hogy utazás előtt tájékozódjanak az érintett járatok
pontos indulásairól.
A 3-3F-es jelzésű villamosok és villamospótló autóbuszok az alábbi menetrend szerint közlekednek:
3-3F villamos |
|||
3-3F Tarján – Anna-kút |
3-3F Anna-kút – Tarján |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:40-6:00 |
20 perc |
4:55-6:15 |
12 perc |
6:18-6:54 |
12 perc |
6:33-7:09 |
10 perc |
7:05-7:55 |
10 perc |
7:20-8:10 |
14 perc |
8:06-8:20 |
14 perc |
8:21-8:35 |
15 perc |
8:20-12:50 |
15 perc |
8:35-13:05 |
12 perc |
13:03-18:03 |
12 perc |
13:18-18:18 |
20 perc |
18:20-21:00 |
20 perc |
18:35-21:15 |
3-3F villamospótló autóbusz |
|||
3-3F Anna-kút – Vadaspark |
3-3F Vadaspark – Anna-kút |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:55-6:35 |
20 perc |
4:45-6:25 |
15 perc |
6:57-18:57 |
15 perc |
6:42-18:27 |
20 perc |
19:15-21:15 |
20 perc |
18:45-21:25 |
A 3F-es jelzésű villamosok az alábbi menetrend szerint közlekednek:
3F-es villamos |
|||
3F Vadaspark – Fonógyári út |
3F Fonógyári út – Vadaspark |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
6:50 |
7:00 |
||
30 perc |
7:27-17:57 |
30 perc |
7:37-18:07 |
A 4-es jelzésű villamosok és villamospótló autóbuszok az alábbi menetrend szerint közlekednek:
4-es villamos |
|||
4 Tarján – Anna-kút |
4 Anna-kút – Tarján |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:30-5:50 |
20 perc |
4:45-6:05 |
16 perc |
6:08-6:24 |
16 perc |
6:23-6:39 |
12 perc |
6:36-7:00 |
12 perc |
6:51-7:15 |
10 perc |
7:10-8:00 |
10 perc |
7:25-8:15 |
15 perc |
8:12-12:57 |
15 perc |
7:27-13:12 |
12 perc |
13:09-17:57 |
12 perc |
13:24-18:12 |
20 perc |
18:10-22:10 |
20 perc |
18:25-22:25 |
22:35 |
22:50 |
||
4V-s villamospótló autóbusz |
|||
4V Anna-kút – Kecskés |
4V Kecskés – Anna-kút |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:45-6:05 |
20 perc |
4:55-6:35 |
20 perc |
6:30-6:50 |
15 perc |
6:35-18:35 |
15 perc |
6:50-19:05 |
20 perc |
18:35-22:35 |
20 perc |
19:05-22:25 |
23:00* |
|
22:50 |
* A 23:00-kor induló villamospótló járat meghirdetett beálló járat, Anna-kút érintésével a Kisteleki u. autóbusz megállóhelyig közlekedik, utast szállít.
„8” és „10” jelzésű trolibusz vonalak az alábbi menetrend szerint közlekednek:
8-as trolibusz |
|||
8 Makkosház – Klinikák |
8 Klinikák – Makkosház |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:20-6:20 |
20 perc |
4:35-5:55 |
10 perc |
6:34-6:44 |
20 perc |
6:17-6:37 |
7-8 perc |
6:53-8:45 |
10 perc |
6:55-7:05 |
10 perc |
8:54-20:04 |
7-8 perc |
7:15-9:07 |
20 perc |
20:20-23:00 |
10 perc |
9:15-20:25 |
15 perc |
20:40-20:55 |
||
20 perc |
20:55-23:15 |
||
10-es trolibusz |
|||
10 Tarján, Víztorony tér – Klinikák |
10 Klinikák – Tarján, Víztorony tér |
||
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
Köv. idő |
2019.10.29-30. |
20 perc |
4:28-6:28 |
20 perc |
4:45-5:45 |
10 perc |
6:39-6:49 |
20 perc |
6:07-6:47 |
7-8 perc |
6:56-8:49 |
10 perc |
7:00-7:10 |
10 perc |
8:49-20:09 |
7-8 perc |
7:17-9:10 |
20 perc |
20:28-22:48 |
10 perc |
9:20-20:30 |
23:20 |
20 perc |
20:45-23:05 |
|
23:35 |