FRISSÍTVE – Nosztalgia járataink közlekedése 2023 nyarán
Nosztalgia járataink útvonala és menetrendje 2023. augusztusban.
A 313-314-es pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.08.11-én és 08.18-án:
Indulási időpontok:
- Tarján: 13:30 (3-as vonalon), 14:37 (4-es vonalon), 16:07 (4-es vonalon), 17:15 (3-as vonalon), 18:33 (3-as vonalon), 19:38 (4-es vonalon), 20:48 (3-as vonalon), 21:45* (X4-es vonalon)
- Kecskés: 15:10 (4-es vonalon), 16:40 (4-es vonalon), 20:12 (4-es vonalon)
- Vadaspark: 14:00 (3-as vonalon), 17:51 (3-as vonalon), 19:01 (3-as vonalon), 21:17 (3-as vonalon)
*21:45-kor Tarján végállomásról X4-es jelzéssel Vásárhelyi Pál út (Pulz u.) megállóig közlekedik.
A 12-es pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.08.12-én és 08.19-én:
Indulási időpontok:
- Tarján: 13:28 (3-as vonalon), 14:38 (4-es vonalon), 15:58 (4-es vonalon), 17:08 (3-as vonalon), 18:28 (3-as vonalon), 19:38 (4-es vonalon), 20:48 (3-as vonalon), 21:45* (X4-es vonalon)
- Kecskés: 15:12 (4-es vonalon), 16:32 (4-es vonalon), 20:12 (4-es vonalon)
- Vadaspark: 14:01 (3-as vonalon), 17:41 (3-as vonalon), 19:01 (3-as vonalon), 21:17 (3-as vonalon)
*21:45-kor Tarján végállomásról X4-es jelzéssel Vásárhelyi Pál út (Pulz u.) megállóig közlekedik.
A 813-as pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.08.20-án:
Indulási időpontok:
- Tarján: 13:28 (3-as vonalon), 14:38 (4-es vonalon), 15:58 (4-es vonalon), 17:08 (3-as vonalon), 18:28 (3-as vonalon), 19:38 (4-es vonalon), 20:48 (3-as vonalon), 21:45* (X4-es vonalon)
- Kecskés: 15:12 (4-es vonalon), 16:32 (4-es vonalon), 20:12 (4-es vonalon)
- Vadaspark: 14:01 (3-as vonalon), 17:41 (3-as vonalon), 19:01 (3-as vonalon), 21:17 (3-as vonalon)
*21:45-kor Tarján végállomásról X4-es jelzéssel Vásárhelyi Pál út (Pulz u.) megállóig közlekedik.
Az 505-ös pályaszámú Ikarus 280-as nosztalgia trolibusz menetrendje 08.11-én és 08.18-án a 10-es vonalon:
Indulási időpontok:
- Víztorony tér: 15:43, 16:31, 17:19, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:48, 22:28, 23:20, 23:50*
- Klinikák: 16:03, 16:51, 17:39, 18:36, 19:21, 20:06, 20:51, 22:05, 22:45, 23:35
*23:50-kor Víztorony tértől X10-es jelzéssel Körtöltés utcáig közlekedik.
A 9-153-as pályaszámú ZIU-9-es nosztalgia trolibusz menetrendje 08.12-én, 08.19-én és 08.20-án a 9-es vonalon:
Indulási időpontok:
- Bakay Nándor u.: 13:20, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00, 22:50*
- Lugas u.: 13:43, 14:43, 15:43, 17:03, 18:03, 19:03, 20:03, 21:23, 22:23
*22:50-kor Bakay Nándor utcából X9-es jelzéssel Körtöltés utcáig közlekedik.
A nosztalgia járatok érvényes jegyekkel vagy bérletekkel vehetők igénybe. A járatokon fedélzeti bankkártyás jegyvásárlási lehetőség biztosított.
Nosztalgia járataink útvonala és menetrendje 2023. júliusban.
A 313-314 -es pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.07.07-én:
Indulási időpontok:
- Szeged Plaza: 13:12, 15:12, 17:32, 19:38
- Tarján: 13:43, 15:43, 18:06, 20:06
- Vadaspark: 14:10, 16:10, 18:33, 20:33
- Széchenyi tér: 14:23, 16:23, 18:46, 20:46
- Szeged vá.: 14:32, 16:32, 19:00, 21:00
A 313-314-es pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.07.14, 28-án:
Indulási időpontok:
- Európa liget: 13:10, 15:10, 17:30, 19:30
- Tarján: 13:43, 15:43, 18:06, 20:06
- Vadaspark: 14:10, 16:10, 18:33, 20:33
- Széchenyi tér: 14:23, 16:23, 18:46, 20:46
- Szeged vá.: 14:35, 16:35, 18:56, 20:56
A 12-es pályaszámú “K” jelzésű nosztalgia villamos menetrendje 2023.07.15, 29-én:
Indulási időpontok:
- Európa liget: 13:10, 15:10, 17:38, 19:38
- Tarján: 13:43, 15:43, 18:13, 20:13
- Vadaspark: 14:12, 16:12, 18:42, 20:42
- Széchenyi tér: 14:25, 16:25, 18:55, 20:55
- Szeged vá.: 14:35, 16:35, 19:05, 21:05
A 9-153-as pályaszámú ZIU-9-es nosztalgia trolibusz menetrendje 07.07-én:
Indulási időpontok:
- Bakay Nándor u.: 13:20, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 18:40, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50*
- Lugas u.: 13:43, 14:43, 15:43, 17:03, 18:03, 19:03, 20:23, 21:23, 22:23
22:50-kor Bakay Nándor utcából X9-es jelzéssel Körtöltés utcáig közlekedik.
A 9-153-as pályaszámú ZIU-9-es nosztalgia trolibusz menetrendje 07.15, 07.29-én:
Indulási időpontok:
- Bakay Nándor u.: 13:20, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00, 22:50*
- Lugas u.: 13:43, 14:43, 15:43, 17:03, 18:03, 19:03, 20:03, 21:23, 22:23
22:50-kor Bakay Nándor utcából X9-es jelzéssel Körtöltés utcáig közlekedik.
Az 505-ös pályaszámú Ikarus 280-as nosztalgia trolibusz menetrendje 07.14, 07.28-án:
Indulási időpontok:
- Víztorony tér: 15:43, 16:31, 17:19, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:48, 22:28, 23:20, 23:50*
- Klinikák: 16:03, 16:51, 17:39, 18:36, 19:21, 20:06, 20:51, 22:05, 22:45, 23:35
23:50-kor Víztorony tértől X10-es jelzéssel Körtöltés utcáig közlekedik.