Tájékoztatjuk Tisztelt Utasainkat, hogy útburkolat rekonstrukciós munkálatok miatt, 2020. július 25-én (szombaton) üzemkezdettől várhatóan 2020. augusztus végéig a Csillag téri csomópont lezárásra kerül, emiatt az alábbi közlekedési rend lép életbe a 9-es, a 10-es és a 19-es vonali trolibuszjáratok esetében.
„9” jelzésű trolibuszvonal: a trolibuszok Vértói út végállomás és Széchenyi tér (Híd utca) ideiglenes végállomás között eredeti útvonalon közlekednek, majd a Híd utca – Roosevelt tér – Vár utca – Deák Ferenc utca útvonalon megfordulva a Széchenyi tér trolibusz megállóhelytől a Vértói út végállomásig ismét eredeti útvonalon közlekednek.
„9T” jelzésű trolibuszpótló vonal: a trolibuszpótló autóbuszok Széchenyi tér (Híd utca) ideiglenes végállomás és Csaba utca ideiglenes végállomás között közlekednek, mindkét végállomás irányában az eredeti útvonalhoz képest – módosított útvonalon. Csaba utca irányban: Széchenyi tér (Híd utca) – Dózsa utca – Felső Tisza-part – Hajós utca – Szilléri sgt. – Fecske utca – Csaba utca ideiglenes végállomás. Széchenyi tér (Híd utca) irányban: Csaba utca – Kereszttöltés utca – Etelka sor – Felső Tisza-Part – Dózsa utca – Vörösmarty utca – Széchenyi tér (Híd utca) ideiglenes végállomás. A „9” és „9T” jelzésű vonalak esetében megváltott menetjegy a vonal teljes hosszában történő utazásra érvényes. Átszállás esetén a menetjegyet a másik felén is érvényesíteni kell!
„10” jelzésű trolibuszvonal: a trolibuszok Tarján, Víztorony tér végállomás és Klinikák végállomás között közlekednek, mindkét végállomás irányában módosított útvonalon. Klinikák irányban: Tarján, Víztorony tér – Szamos utca – Retek utca – Szilléri sugárúttól eredeti útvonalon a Klinikák végállomásig. Tarján, Víztorony tér irányban: Klinikák végállomástól a Szilléri sugárútig eredeti útvonalon – Retek utca – Szamos utca – Tarján, Víztorony tér végállomás.
„19” jelzésű trolibuszvonal: a trolibuszok Makkosház végállomás és Tarján, Víztorony tér végállomás között közlekednek, mindkét végállomás irányában módosított útvonalon. Tarján, Víztorony tér irányban: Makkosház végállomástól a Felső Tisza-partig eredetei útvonalon – Hajós utca – Szilléri sgt. – Retek utca – Szamos utca – Tarján, Víztorony tér végállomás. Makkosház irányban: Tarján, Víztorony tér – Szamos utca – Retek utca – Szilléri sgt. – Hajós utca – Felső Tisza-parttól eredeti útvonalon Makkosház végállomásig.
A felsorolt járatok a módosított- és terelő útvonallal érintett valamennyi megállóhelyen megállnak.
A menetrendi változásokhoz kapcsolódóan a garantáltan alacsonypadlós járatok végállomási indulási idejei is módosulnak az eredetileg meghirdetettekhez képest.
Kérjük, utazás előtt tájékozódjanak a pontos menetrendekről!
9-es trolibusz |
9 Vértói út –> Széchenyi tér |
9 Széchenyi tér –> Vértói út |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
30 perc |
4:32 – 5:02 |
30 perc |
4:32 – 7:02 |
30 perc |
4:47 – 5:17 |
30 perc |
4:47 – 6:47 |
20 perc |
5:22 – 20:02 |
20 perc |
7:22 – 21:02 |
20 perc |
5:39 – 20:19 |
20 perc |
7:19 – 20:59 |
30 perc |
20:32 – 22:02 |
30 perc |
21:32 – 22:02 |
30 perc |
20:47 – 22:17 |
30 perc |
21:17 – 22:17 |
|
22:35 |
|
22:35 |
|
22:50 |
|
22:50 |
9T trolibuszpótló autóbusz |
9T Széchenyi tér –> Csaba utca |
9T Csaba utca –> Széchenyi tér |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
30 perc |
4:47 – 5:17 |
30 perc |
4:47 – 6:47 |
30 perc |
4:57 – 5:27 |
30 perc |
4:57-6:57 |
20 perc |
5:39 – 20:19 |
20 perc |
7:19 – 20:59 |
20 perc |
5:50 – 20:30 |
20 perc |
7:50-21:10 |
30 perc |
20:47 – 22:17 |
30 perc |
21:17-22:17 |
30 perc |
20:57 – 22:27 |
30 perc |
21:27-22:27 |
|
22:50 |
|
22:50 |
|
23:00* |
|
23:00* |
|
|
|
|
*23:00 órakor közlekedő járat Vértói út végállomásig közlekedik. |
10-es trolibusz |
10 Tarján, Víztorony tér –> Klinikák |
10 Klinikák –> Tarján, Víztorony tér |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
20 perc |
4:28 – 6:28 |
20 perc |
4:28 – 7:28 |
20 perc |
4:45 – 7:05 |
20 perc |
4:45 – 7:45 |
15 perc |
6:44 – 6:59 |
15 perc |
7:45 – 20:30 |
10 perc |
7:20 – 8:40 |
15 perc |
8:04 – 20:49 |
10 perc |
7:09 – 8:19 |
20 perc |
20:48 – 22:48 |
12 perc |
8:51 – 9:51 |
20 perc |
21:05 – 23:05 |
12 perc |
8:31 – 9:31 |
|
23:20 |
15 perc |
10:06 – 13:51 |
|
23:35 |
15 perc |
9:46 – 13:31 |
|
|
12 perc |
14:03 – 17:51 |
|
|
12 perc |
13:43 – 17:31 |
|
|
15 perc |
18:06 – 20:51 |
|
|
15 perc |
17:46 – 20:31 |
|
|
20 perc |
21:05 – 23:05 |
|
|
20 perc |
20:48 – 22:48 |
|
|
|
23:35 |
|
|
|
23:20 |
|
|
|
|
|
|
19-es trolibusz |
19 Makkosház –> Tarján, Víztorony tér |
19 Tarján, Vízorony tér –> Makkosház |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
Köv. idő |
Munkanapokon |
Köv. idő |
Hétvégén |
30 perc |
4:15 – 5:15 |
30 perc |
4:15 – 6:45 |
30 perc |
4:42 – 5:42 |
30 perc |
4:42 – 7:12 |
20 perc |
5:30 – 20:10 |
20 perc |
7:10 – 20:50 |
20 perc |
6:02 – 20:42 |
20 perc |
7:40 – 21:20 |
30 perc |
20:45 – 22:15 |
30 perc |
21:15 – 22:15 |
30 perc |
21:12 – 22:42 |
30 perc |
21:42 – 22:42 |
A forgalmi változás miatti kellemetlenségekért megértésüket és elnézésüket kérjük!